Nasz zespół

PAWEŁ KORNECKI

Business Development Manager, Członek Zarządu

Paweł odpowiada za całościowy rozwój spółki i nadzoruje poszczególne obszary jej działania. To skuteczny menedżer specjalizujący się w obszarze operacyjnym, z 10-letnim doświadczeniem w zarządzaniu operacjami i różnymi zespołami, handlem detalicznym i łańcuchem dostaw, skupiony na jakości obsługi klienta i wzroście dochodów. Połączenie umiejętności analizy danych, dogłębnego zrozumienia aspektów operacyjnych i wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych zawsze prowadziło do trwałego wzrostu zysków i rozwoju biznesu. W swojej pracy kieruje się uczciwością i jasnymi zasadami. Ceni otwartość, zaufanie, wysokie standardy moralne i – a może przede wszystkim - poczucie humoru. Łowca talentów i wszelakich okazji.

Justyna Sroka

Operational Manager, Członek Zarządu

Jest odpowiedzialna za bieżącą i codzienną działalność spółki, a przede wszystkim jej segmentów związanych z najmem.  W kontakcie z klientami czuje się doskonale. Uważna obserwatorka zjawisk społecznych i miłośniczka wszystkiego, co wegańskie. Sprawna organizatorka, dla której każda sprawa jest ważna. Nikt lepiej nie uświadomi Ci Twoich potrzeb i nie wytłumaczy, jak coś powinieneś zrobić. Pasjonują ją ludzie, ich zachowania, nawyki. Miłośniczka kina i wszelakich wędrówek. Bywa skryta. Z marzeń – piesek, z którym będzie mogła przychodzić do biura.

Agnieszka Tomala

Operational Coordinator

Agnieszka dołączyła do nas niedawno i odpowiada za obsługę klienta i procesy z nią związane. Jeśli klient jest zadowolony z pobytu w naszych apartamentach, to właśnie dzięki niej. Wniosła do zespołu powiew świeżości i nowe spojrzenie na aspekty operacyjne i jakość naszej obsługi. Agnieszka jest profesjonalistką, która nie zostawia niedokończonych spraw - dba, aby każda z nich zakończyła się konkretnym planem działania. Choć nie daje tego po sobie poznać, jest zawsze bardzo zaangażowana i przejęta tym, co robi. Prywatnie fanka i znawczyni perfum, Photoshopa i designu.

KATERYNA KARIMOVA

Customer Service Supervisor

Kateryna to lider i filar naszego działu obsługi klienta, między innymi dzięki niej kilkuset gości, których przyjmujemy dziennie w naszych apartamentach jest pod dobrą opieką i w dobrych rękach. Rozwiąże każdy problem, na jaki może natrafić klient, i to z uśmiechem. Świetnie rozeznana w internetowych kanałach sprzedaży i najnowszych trendach w turystce i najmie krótkoterminowym. Prywatnie pasjonatka Vinted i kotów, która nie znosi stagnacji i nudy.   

Andrii Savchuk, MYKHAILO CHYSTOGORSKY

Remonty i wykończenia

Andrzej to szef naszej ekipy budowlanej, który współpracuje z nami od kilku lat i w tym czasie pomógł nam ukończyć wiele projektów. Wykończenia mieszkań, remonty, a także bieżąca obsługa techniczna nieruchomości, którymi się zajmujemy – to jego działka. Nie ma nic bardziej cennego, niż fachowiec, na którym można polegać. Razem z Andrzejem pracuje Mykhailo, zwany Miszonem – człowiek wielu talentów i umiejętności. Z tą dwójką chętnie podejmujemy się nawet najtrudniejszego zadania, o czym więcej przeczytacie w zakładce „Remonty i wykończenia”. 

TOP